O firmie Atesty Referencje Dojazd Kontakt
 
   
 
 
 
 
 

Rodzaje systemów MasterKey

System jednego klucza - wszystkie wkładki otwierane przez ten sam klucz

System centralnej wkładki - w tym systemie główna wkładka jest ogólnie dostępna i otwierana przez wszystkich użytkowników systemu. System ten na zastosowanie w małych firmach oraz przede wszystkim w budynkach wielorodzinnych, gdzie np. mieszkańcy swoim kluczem otwierają drzwi do swoich mieszkań oraz drzwi wejściowe i inne pomieszczenie ogólnie dostępne.


System Klucza Głównego - w tym systemie Klucza Głównego użytkownicy pomieszczeń z kluczami indywidualnymi, otwierają swoje pomieszczenia i pomieszczenia ogólnie dostępne. Użytkownik klucza generalnego otwiera swoim kluczem wszystkie pomieszczenia znajdujące się w swojej grupie. System ten ma zastosowanie w małych firmach, hotelach, pensjonatach.

System Klucza Generalnego - System Klucza Generalnego stanowi połączenie kilku różnych systemów klucza głównego, nad którymi stoi klucz generalny otwierający wszystkie pomieszczenia znajdujące się w systemie. Ten typ systemu ma zastosowanie w dużych przedsiębiorstwach, szkołach, urzędach, szpitalach, hotelach.

W celu sprawdzenia możliwego planu dostępów systemowych w Państwa firmie lub domu proponujemy pobranie czystego formularza systemu MasterKey i dopasowanie go do Państwa potrzeb. Do pobrania TUTAJ.

 


© sushi 2006
DHTML WebMenu by OpenCube